درباره ما

گروه طراحی سایت پیکووب یک گروه تخصصی جوان با دانش و تجربه کافی در رابطه با طراحی سایت، کدنویس، تولید محتوا، سئو و خدمات بهینه سازی سایت می باشد.

مقصود و هدف اصلی گروه طراحی پیکو وب ایجاد رونق و تحول در کسب و کار مشتریان می باشد. داشتن وب سایت خوب به کاربران شما این امکان را می دهد که شاهد تلاش و کوشش شما باشند و از تخصص شما در زمینه کاریتان آگاه شوند و این امر باعث می شود کاربران به راحتی به مشتریان بالقوه شما تبدیل شوند.

امروزه داشتن یک وب سایت خوب از الزامات یک کسب و کار موفق می باشد زیرا تمام کاربران ابتدا از بستر اینترنت به دنبال خواسته های خود هستند.

خدمات ما

امکان استفاده از سیستم های مدیریت محتوا

طراحی سایت وردپرس و جوملا

پشتیبانی توسط برترین متخصصان

طراحی سایت های اختصاصی و حرفه ای

سئو سایت و بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو

مشاوره حرفه ای کاملا رایگان

آموزش ساده و کامل استفاده از پنل مدیریت

امکان پیگیری توسط مشتری برای بررسی روند پیشرفت پروژه

طراحی سایت

وجه تمایز گروه طراحی پیکو وب

دلایل شما برای انتخاب پیکو وب

تیم طراحی پیکو وب طی مشاوره های تلفنی نیاز مشتریان را دریافت کرده و مطابق با نیاز مشتریان راهکارهای مناسبی را ارائه می دهد. و طراحی سایت را به صورت کاملا اختصاصی پیش می برد.

کارشناسان ما با تحلیل سایت های رقیب برنامه رقابتی مناسبی را در اختیار مشتریان قرار می دهند تا بتوانند در کوتاهترین زمان از رقبای خود جلو بزنند و صفحه اول گوگل را تجربه کنند. کارشناسان ما همواره در کنار شما هستند و شما را در زمینه های مختلف (بازاریابی اینترنتی ، تحلیل محتوا و … ) راهنمایی می کنند. برای رونق کسب و کارتان در کوتاهترین زمان با پیکو وب همرا شوید